Escola de bàsquet 1

Bruna Torres
Paula Sánchez
Emma Antonio
Gerard Cornellà
Anas Es sabban
Manel Deulofeu
Jan Juanhuix
Guillem Faixeda
Gianluca Taiocchi

Gerard Masferrer
Mina Konare
Muriel Gómez
Alguer Tarrés

Entrenadora: Eugènia Bofill
Entrenador ajudant: Aniol Silva

Escola de bàsquet 2

Lluc Godo
Jan Varas
Jordi Torres
Pol Villanueva
Vinyet Avellaneda
Etna Reina
Amina Boumehdi
Júlia Bosch
Alex Cara
Lara Arenas
Nala Hawkins
Pol Romero
Marçal Lladó
Nicolas Hinojosa
Mario Frias
Roger Ventura
Max Keimer
Gerard Duch

Entrenador: Miki Uribe
Entrenador ajudant: Jaume Cumalat

Pre-Mini femení

Mia Keimer
Afrika Lozano
Adama Sabally
Corina Orpea
Cristina Armella

Blanca Bobet
Sara Aibar
Marina Boumehdi
Martina Sadornil
Maria Piris
Widad Jebroun
Greta Rom
Paula Tornes
Fatoumata Konare
Maria Piris

Entrenadora: Neus Bonell
Entrenador ajudant: Pol Güell

Mini femení

Farners Rodríguez
Laura Pérez

Aminata Colly
Aissatou Diallo
Ivet Borrell
Clàudia Font
Elena Pérez
Núria Hernández
Aminatou Balde
Maissam Bakkali
Aina Bartolome
Marthina Bau
Txell Campeny
Adelina Dranga
Kankou Kante

Entrenadora: Mònica Castaño
Entrenador ajudant: Pol Güell

Pre-Infantil femení

Ivet Pelach
Jana Castelló
Alba Alsina
Isona Noguera
Martina Font
Elna Font
Neus Espino
Anna Pagés
Alba Rodríguez
Aisa Jangana

Entrenador: Marc Jaumandreu
Entrenador: Xavi Martín

Infantil femení

Farners Bobet
Emma Piany
Raguiatou Diallo
Ona Gutiérrez
Ekam Gidda
Martina Font
Noa Tinyena
Mariona Bellvehí
Mar Vera

Entrenador: Aitor Diosdado
Entrenadora ajudant: Eugènia Bofill

Cadet femení

Lola Rodas
Maria Cantizano
Lierni Vilà
Salma Haidour
Binta Charreh
Júlia Font
Mireia Cruz
Helena Morilla
Mireia Casadellà
Laura Arcega

Entrenador: Martí Serra
Entrenadora ajudant: Aina Albuixech

Júnior femení

Alba Puig
Estel Sola
Lindsay A. Mendoza
Maria Tresserras
Emma Roura
Berta Bayés
Txell Muntané
Berta Güell

Entrenador: Berto Rodríguez

Veteranes

Astres Farners

Selene Rubio
Anna Gabarrón
Alvaro Garcia
Mario Rey
David Pineda
Jaime Pique
Joan Figueras
Joan Maynou
Agustí Climent
Josep Huix
Ramon Muñoz
Andreu Grau
Pere Fontan
Maria Selva
Carlos Morales
Adrià Vila
Moha El Khaldi

Entrenadora: Neus Bonell
Entrenadora: Anna Güell

Pre-mini masculí

Jordi Prunell
Arnau Alsina
Roc Cullell
Cesc Moret
Adam Fergoug
Leo Piris
Ian Melero
Yassir Es sabban
Ian Guirado
Pau Fernández
Arnau Rojas
Elies Sadornil
Kilian Pelaez
Pol Vilches
Guillem Masferrer

Entrenadora: Emma Roura
Entrenador: Oriol Roura

Mini masculí

Nil Bassà
Alex Frias
Bakary Krubally
Marc Bosch
Martí Sánchez
Adrià Rovira
Joan Ortega
Quim Plaza
Àlex Pedraza
Hugo Romero
Gerard Noguera

Entrenadora: Eugènai Bofill
Entrenador ajudant: Vicenç Pérez

Infantil masculí

Isaac Hernández
Arnau López
Michael Vall-llosera
Marc Marin
Adrià Benitez
Joel Costa
Joel Güell
Biel Julià
Ibrahima Camara
Dídac Faixeda
Adrià Romero
Marc Molero
David A. Tiguan

Entrenadora: Mònica Castaño
Entrenador ajudant: Miquel Capdevila

Cadet B masculí

Guillem Cruz
Víctor Cimbrón
Marçal Badal
Biel Reina
Joel Rodas
Roger Moreno
Martí Nogué
Martí Martínez
Adrià Cruz
Martí García

Entrenador: Miki Uribe
Entrenador ajudant: Marc Martínez

Cadet A masculí

Aniol Guerra
Martí Vilamala
David Graciano
Sergi Pérez
Jan Masferrer
Max Fontanet
Juli Alberca
Adrià Pol
Arnau Blanquera
Jaume Cumalat

Entrenador: Edu Barcelona
Entrenador ajudant: Jon Daumal

Júnior masculí

Joan Hortelano
Martí Guillem
Pol Gascons
Josep de Toro
Arià Borrell
Pol Güell
Martí Clapés
Eloi Estany
Eloi Soler
Pau Rejano
Albert Rejano
Pol Esteva

Entrenador: Adam Bosch
Entrenador ajudant: Martí Serra

Sots-21 masculí

Aleix Domínguez
Alex Cimbron

Alex Àlvarez
Marc Fradera
Carles Cornellà
Aleix Massó

Marc Tresserras
Jaume Dalit
Jordi Parés
Albert Beulas
Jon Daumal

Lau Regí

Entrenador: Miki Uribe

Sènior B masculí

Francisco Rodríguez
Marc Torrent
Pau Sarrats
Pere Feliu
Gerard Fontanet
Joan Colom
Arnau Pérez
Pau Bancells
Martí Julià
Artau Pascual
Oriol Adan
Mario Diosdado
Aitor Diosdado
Adrià Formiga

Entrenador: Jaume Julià

Sènior A masculí

Joan Sureda
Jaume Talleda

Roger Duran
Oriol Roura
Marc Sureda
Oriol Verdú
Dalmau Albó
Andreu Albó
Nil Verdú
Eduard Barcelona
Adrià Coma

Entrenador: Adam Bosch

Veterans