Jan Juanhuix
Guillem Faixeda
Jordi Torres
Amina Boumehdi
Júlia Bosch
Raúl Carreras
Aram Cano
Entrenadora: Eugènia Bofill
Entrenador ajudant: Aina Albuixech
Escola de bàsquet 2
Aliu Sussoh
Mario Frias
Jordi Prunell
Arnau Alsina
Roc Cullell
Fran Montero
Ona Basset
Cristina Armella
Max Keimer
Mia Keimer
Gerard Duch
Paula Sanchez
Roc Torrent
Entrenador: Miki Uribe
Entrenadora ajudant: Emma Roura
Pre-Mini femení
Blanca Bobet
Marina Boumehdi
Martina Sadornil
Maria Piris
Paula Tornés
Aminata Seck
Aissatou Diallo
Ivet Borrell
Clàudia Font Casadevall
Elena Pérez
Aminatou Balde
Clàudia Font Mir
Entrenadora: Neus Bonell
Entrenador ajudant: Pol Güell
Nivell B
Mini femení
Ivet Pélach
Aina Bartolomé
Jana Castelló
Fatoumata Sussoh
Alba Alsina
Kankou Kante
Isona Noguera
Farners Bobet
Martina Font
Jana Borrell
Judit Escriche
Aisa Jangana
Neus Espino
Entrenadora: Mònica Castaño
Entrenador ajudant: Àlex Àlvarez
Nivell B
Pre-Infantil femení
Raguiatou Diallo
Ekam Gidda
Nada El Morabet
Martina Font
Noa Tiñeña
Mariona Bellvehí
Israe Essaban
Elia Silva
Ana M. Chiriac
Marina de Toro
Mar Vera
Entrenador: Aitor Diosdado
Entrenadora ajudant: Eugènia Bofill
Nivell B
Cadet femení
Maria Cantizano
Lierni Vilà
Salma Haidour
Binta Charreh
Júlia Font
Mireia Cruz
Helena Morilla
Mireia Casadellà
Laura Arcega
Entrenador: Martí Serra
Entrenadora ajudant: Aina Albuixech
Nivell B
Junior femení
Alba Puig
Estel Solà
Lindsay A. Mendoza
Maria Tresserras
Fiona Sainz
Emma Roura
Berta Bayés
Martina Riera
Júlia Coll
Txell Muntané
Anna Boada
Berta Güell
Farners Bellvehí
Entrenador: Marc Jaumandreu
Entrenador: Xavi Martin
Nivell A
Sènior femení
Aina Albuixech
Marta Arcega
Mariona Carreras
Maria Carbó
Tami Bileu
Mar Sanglas
Neus Bonell
Núria Gubau
Ona Santané
Entrenador: Carles Rodríguez
Entrenador ajudant:Marc Jaumandreu
Tercera Catalana
Pre-mini masculí
Ian Melero
Ian Guirado
Elies Sadornil
Guillem Masferrer
Nil Bassà
Àlex Frias
Marc Bosch
Martí Sànchez
Adrià Rovira
Joan Ortega
Pau Fernandez
Yassir Es Sabban
Bakary Krubally
Entrenadora: Eugènia Bofill
Entrenador ajudant: Martí Clapés
Nivell B
Mini masculí
Quim Plaza
Hugo Romero
Gerard Noguera
Arnau López
Marc Marin
Adrià Benítez
Joel Costa
Joel Güell
Max Bassà
Biel Julià
Michael Vall-llosera
Entrenador: Jordi Cateura
Entrenador: Oriol Adan
Nivell B
Infantil B masculí
Dídac Faixeda
Adrià Romero
Marc Molero
Koman Konare
Arnau Mimó
Gerard Àlvarez
Martí Vilamala
Seibo Krubally
Martí Martínez
Shubham Deep-Singh
Sarabjit Singh
Entrenador: Edu Barcelona
Entrenador ajudant: Alex Cimbron
Nivell B
Infantil A masculí
Guillem Cruz
Víctor Cimbron
Biel Reina
Roger Moreno
David Graciano
Sergi Pérez
Jan Masferrer
Juli Alberca
Martí Nogué
Entrenador: Iban Valentí
Entrenador ajudant: Albert Massaneda
Nivell A
Cadet B masculí
Eloi Soler
Adrià Cruz
Jaume Cumalat
Adrià Pol
Arnau Blanquera
Sergi Graupera
Joel Rodas
Max Fontanet
Entrenador: Marc Sureda
Nivell B
Cadet A masculí
Joan Hortelano
Grau Tena
Martí Guillem
Pol Gascons
Josep de Toro
Arià Borrell
Aitor Escriche
Pol Güell
Martí Clapés
Eloi Estany
Izan Soler
Entrenador: Adam Bosch
Entrenador ajudant: Oriol Roura
Interterritorial
Junior B masculí
Robertson A. Escoto
Alex Cimbron
Alex Àlvarez
Marc Fradera
Aleix Massó
Marc Martínez
Bernat Fité
Jaume Dalit
Jordi Parés
Ivan Jiménez
Aleix Domínguez
Carles Cornellà
Entrenador: Miki Uribe
Nivell B
Junior A masculí
Aleix Argermí
Pol Tena
Marc Tresserras
Marc Graciano
Albert Massaneda
Pau Cateura
Jaume Talleda
Jon Daumal
Marcel Sala
Marc Feliu
Albert Beulas
Arnau Reyes
Entrenadora: Mònica Castaño
Nivell A
Sots-21 masculí
Jaume Fontanet
Pau Ortiz
Francisco M. Rodiguez
Marc Torrent
Oriol Capdevila
David Rojano
Joan Colom
Roger Molero
Pau Sarrats
Robert Gesti
Pau Quera
Eduard Guillen
Entrenador: Martí Serra
Territorial
Senior B masculí
Marc Pérez
Jordi Cateura
Artau Pascual
Nil Verdú
Eloi Artigas
Francesc Vilagran
Gerard Ribas
Pau Torra
Mario Diosdado
Lluis Senen
Dídac Vilamitjana
Iban Valentí
Aitor Diosdado
Marc Silva
Carlos Rodríguez
Adrià Formiga
Roger Ferrer
Marc Coll
Entrenadora: Aitor Diosdado
Territorial
Sènior masculí
Marc Sureda
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Oriol Verdú
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Dalamau Albó
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Andreu Albó
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Ferran Casadevall
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Eduard Barcelona
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Adrià Coma
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Marc Bellver
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Gerard Ballell
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Oriol Roura
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Pere Feliu
Edat: 22
Alçada: 1,90 cm
Posició: Pivot
Temporades al club: 8
Equip tècnic
Adam Bosch
Primer entrenador
Temporades al club: 8
Marçal Esparch
Segon entrenador
Temporades al club: 8
Jaume Julià
Entrenador assistent
Temporades al club: 8
JM Morell
Delegat
Temporades al club: 8